قیمت مرغ و جوجه یک روزه کاهش یافت

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۶
قیمت مرغ و جوجه یک روزه کاهش یافت
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، با اشاره به کاهش قیمت مرغ و جوجه یک روزه در بازار، گفت: احتمال کاهش مجدد قیمت وجود دارد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، با اشاره به کاهش قیمت مرغ و جوجه یک روزه در بازار، گفت: تولید، روزبه روز در حال افزایش است و احتمال کاهش مجدد قیمت وجود دارد.
به گزارش تجارت نیوز، محمد یوسفی با اشاره به توزیع گسترده مرغ تنظیم بازاری از سوی دولت در بازار و تاثیر آن بر قیمت این کالا، افزود: قیمت مرغ طی حدود ١٠ روز گذشته، ١۵٠٠ تومان کاهش یافته است.
وی اضافه کرد: با این حال میزان نهاده هایی که از سوی شرکت پشتیبانی امور دام، تحویل مرغداران می شود، کافی نیست و تولیدکنندگان به آن معترض هستند.
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه شرکت پیشتیبانی امور دام به تولیدکنندگانی که مرغ تحویل این شرکت می دهند، در ازای مرغ دریافتی دان می دهد، گفت: در ازای یک کیلوگرم مرغ، تولیدکننده هفت کیلوگرم نهاده شامل ۴ کیلوگرم ذرت و ٣ کیلوگرم کنجاله، دریافت می کند.
این فعال بخش خصوصی ادامه داد: با توجه به اینکه این روش مورد اعتراض تولیدکنندگان بود، نمی دانم برای هفته آینده نیز اجرایی می شود یا تغییر خواهد کرد.
یوسفی درباره اینکه آیا شرکت پشتیبانی امور دام، مرغ را به همان نرخ مصوب کیلویی ١١ ...

[ مشاهده متن کامل قیمت مرغ و جوجه یک روزه کاهش یافت تجارت نیوز ]