کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا می کند

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۷
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا و آموزش های علمی و مهارتی در گروه های سنی مختلف کودکان بیشتر می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل ، زعفر احدزاده امروز (29 آبان) در آئین تجلیل از کتابداران نمونه مساجد استان و جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان استان اردبیل گفت: معرفی یار مهربان در جامعه برای تمام سنین است و دستگاه های متولی مختلف در این زمینه برنامه ریزی های خاص سنین خود را دارند.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل ، تصریح کرد: کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا و آموزش های علمی و مهارتی در گروه های سنی مختلف کودکان بیشتر می کند.
احدزاده، افزود: اجرای برنامه های کتابخوانی ویژه کودکان در ماندگاری یار مهربان برای نسل های آینده و عمومی شدن کتابخوانی در جامعه تاثیر مستقیم دارد.
این مقام مسئول، ادامه داد: آمادگی همکاری با سایر دستگاه های فرهنگی در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی مهیا است و این مشارکت ها می تواند در اجرای برنامه های تاثیرگذار مفید باشد.
وی با اشاره به اینکه کتابخوانی مسئله تربیت در جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد، عنوان کرد: کتاب ابزار مهمی در ترویج آموزه های دینی و مسائل علمی در سنین نوجوانی و جوانی است پس ...

[ مشاهده متن کامل کتابخوانی کودکان توانمندی های این قشر را شکوفا می کند شبستان ]