استاندار گلستان: آزادشهر رو به توسعه و پیشرفت است

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷
استاندار گلستان: آزادشهر رو به توسعه و پیشرفت است
گنبدکاووس - ایرنا - استاندار گلستان در بازدید از طرح های مختلف زیربنایی آزادشهر در شرق گلستان با اشاره به بالا بودن فعالیت های اجرایی در این شهرستان گفت: مسئولان منطقه نیز به صورت جدی پیگیر امور هستند و توسعه و پیشرفت شهرستان قابل مشاهده است.

سیدمناف هاشمی روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح های زیربنایی آزادشهر و بررسی روند اجرایی آنها در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: برای تعریض جاده خوش ییلاق سه پیمانکار با 600 میلیارد ریال اعتبار در حال فعالیت هستند.
وی افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده، تعریض و ایمن سازی این جاده به طول 120 کیلومتر تا دو سال آینده به انجام می رسد.
استاندار گلستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای این شهرستان گفت: گازرسانی به 9 روستای این شهرستان با 150 میلیارد ریال امروز آغاز شد و تا یک سال آینده انجام می شود.
امروز با حضور استاندار گلستان علاوه بر آغاز عملیات گازرسانی به 9 روستای آزادشهر، بهره برداری از گازرسانی به روستای خوش ییلاق این شهرستان نیز آغاز شد.
استاندار گلستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی کارخانه آرد در آزادشهر خاطرنشان کرد: در استان گلستان هیچ مشکلی برای تامین آرد و نان مردم وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، استاندار گلستان روز جمعه با سفر به شهرستان آزادشهر علاوه بر آغاز عملیات اجرایی کارخانه آرد که متشکل از سه بخش سیلوی نگهداری گندم، کارخانه آرد و نیز ساخت نانوایی صنعتی ...

[ مشاهده متن کامل استاندار گلستان: آزادشهر رو به توسعه و پیشرفت است ایرنا ]