برای رفع استرس گریه کنید!

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳
برای رفع استرس گریه کنید!
اگر میخواهید از سردرد تنش و بی حوصلگی رها شوید اشک بریزید.بله درست متوجه شدید.سفر، خواب، موزیک و... همیشه پاسخگو نیست در این سرویس خبری قرار است با بهترین روش برای تسکین تنش ها و اضطراب هایتان مواجه شوید پس این سرویس خبری تابناک فارس را از دست ندهید.

تابناک فارس: یک دانشگاه ژاپنی ادعا می کند که بهترین روش برای از بین بردن استرس؛ خنده، خواب یا یک فنجان قهوه گرم نیست بلکه اشک ریختن یا همان گریه کردن است.

Hidefumi Yoshida که به "معلم اشک" مشهور است کارگاه های منظم و سخنرانی هایی را در سراسر ژاپن سازماندهی می کند تا به آموزش مزایای روحی گریه بپردازد.
Hidefumi Yoshida چهل وسه ساله در اظهارات اخیر خود به ژاپن تایمز گفت : "عمل گریه موثرتر از خنده یا خوابیدن در کاهش استرس است."
Yoshida توضیح می دهد که گوش دادن به موسیقی های احساسی، تماشای فیلم های غم انگیز و خواندن کتاب های آرامش بخش می تواند منافع زیادی برای سلامت روان شما داشته باشد چرا که با تحریک دستگاه عصبی پاراسیمپاتی باعث کاهش ضربان قلب می شود که می تواند تأثیر آرام بخش روی ذهن داشته باشد. اما اگر یک بار در هفته گریه کنید، می تواند تاثیر بیشتری در ساختن زندگی بدون استرس داشته باشد.

 در سال 2014، یوشیدا با Hideho Arita، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه توهو در توکیو، یک سری سخنرانی ها را با هدف افزایش آگاهی از مزایای گریه آغاز کرد.
از آن زمان به علت اینکه با ...

[ مشاهده متن کامل برای رفع استرس گریه کنید! تابناک ]