تماشا کنید / ویدیو: چند درصد مردم تلویزیون تماشا می کنند؟ / از ادعاهای صداوسیما تا واقعیت

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
عبدالعلی علی عسگری، رییس سازمان صداوسیما اخیرا مدعی شده است که ۸۰ درصد مردم تلویزیون تماشا می کنند. اشکال بزرگ این آمار ها این است که جزیات آن مشخص نیست. مثلا یکی از مقام های صداوسیما گفته بود هر کسی در روز فقط ۱۵ دقیقه تلویزیون تماشا کند، در شمار مخاطبان به حساب خواهد آمد. رییس سازمان صداوسیما همچنین با گلایه از بودجه «کم» این سازمان به بودجه بی بی سی اشاره کرده و گفته بود صداوسیما فقط به اندازه یک شبکه خارجی بودجه دارد. اما آیا واقعیت این است؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عبدالعلی علی عسگری، رییس سازمان صداوسیما اخیرا مدعی شده است که 80 درصد مردم تلویزیون تماشا می کنند. آمارهایی که مسئولان صداوسیما می دهند همواره در حدود 80 درصد است.
به گزارش «انتخاب»، اشکال بزرگ این آمارها این است که جزیات آن مشخص نیست. مثلا یکی از مقام های صداوسیما گفته بود هر کسی در روز فقط 15 دقیقه تلویزیون تماشا کند، در شمار مخاطبان به حساب خواهد آمد.
رییس سازمان صداوسیما همچنین با گلایه از بودجه «کم» این سازمان به بودجه بی بی سی اشاره کرده و گفته بود صداوسیما فقط به اندازه یک شبکه خارجی بودجه دارد. اما آیا واقعیت این است؟ ویدیوی زیر را تماشا کنید.

کد ویدیو
دانلود

فیلم اصلی


لینک کوتاه کپی لینک

[ مشاهده متن کامل تماشا کنید / ویدیو: چند درصد مردم تلویزیون تماشا می کنند؟ / از ادعاهای صداوسیما تا واقعیت انتخاب ]