قاسم پور طلایی شد/ طلسم کشتی سرانجام شکست

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
ساعت 24- نماینده وزن 86 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار فینال ۵ وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان موفق به کسب مدال طلا شد.

در ادامه مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان که در شهر بخارست رومانی در حال برگزاری است؛ کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم با پیروزی 4 بر یک مقابل آرتور نایفونوف از روسیه در فینال موفق به کسب مدال طلا شد.
در وزن 86 کیلوگرم که 21 نفر حضور داشتند، کامران قاسم پور در دور اول استراحت می کند و در دور دوم با لارس چافلی از آلمان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و در دور سوم عارف اوزن از ترکیه 10 بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد گامباتار از مغولستان گذشت و فینالیست شد.
پیش از این ایمان صادقی در وزن 61 کیلوگرم با شکست در دیدار رده بندی پنجم شد ه بود و نوید زنگه در ۷۴ کیلوگرم مدال برنز را برای ایران به ارمغان آورده بود.
* نتایج سایر نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایلجا ماتوهان از آلمان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 2 بر یک مقابل ایشیگورو از ژاپن به برتری رسید، اما در این مرحله با نتیجه 10 بر 10 مغلوب اسلان ...

[ مشاهده متن کامل قاسم پور طلایی شد/ طلسم کشتی سرانجام شکست ساعت 24 ]