عضویت ۳۷ هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان ایلام/ ۲۴ آبان عضویت رایگان در کتابخانه عمومی ایلام انجام می شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
عضویت ۳۷ هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان ایلام/ ۲۴ آبان عضویت رایگان در کتابخانه عمومی ایلام انجام می شود
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، گفت: به مناسب هفته کتاب و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، عضویت اقشار مختلف در کتابخانه های عمومی استان به صورت رایگان انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، مراد جلیلیان ، در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات این استان به مناسبت هفته کتاب، اظهار کرد: اهمیت دادن به کتاب و کتاب خوانی نشان دهنده میزان توسعه آن کشور است، کتاب و کتابخانه ها، در رشد حیات اجتماعی بشر تأثیر به سزایی دارد و می تواند در بهینه سازی فرهنگی جامعه مؤثر باشد.
وی، ابراز کرد: نقش کتابخانه در انتقال علوم به جامعه بسیار حائز اهمیت است، کتابخانه ها، پایگاه پرطراوت اندیشمندان است و تأثیر به سزایی در شکوفایی و بالندگی اقشار مختلف جامعه به ویژه دانش آموزان و دانشجویان دارد و به رشد اندیشه و فرهنگ مطالعه می انجامد.
مدیرکل امور کتابخانه های استان ایلام، یادآور شد: تا امروز در هفته کتاب سال 97 در استان ایلام 44 باب کتابخانه عمومی نهادی و روستایی در سطح استان فعالیت دارند و باید گفت که کتابخانه روستایی فعال تر از کتابخانه های شهری است و به عنوان پایگاه های فرهنگی و اجتماعی در سطح روستاهای استان فعالیت می کنند.
وی، بابیان اینکه در طول سه سال گذشته 15 باب کتابخانه در استان ایلام ساخته شده است، ابراز کرد: در حال حاضر 8 باب کتابخانه در حا ...

[ مشاهده متن کامل عضویت ۳۷ هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان ایلام/ ۲۴ آبان عضویت رایگان در کتابخانه عمومی ایلام انجام می شود شبستان ]