پیام تسلیت سید مصطفی و سیده فاطمه ذوالقدر در پی درگذشت مدیر عامل و معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
نمایندگان مردم هرمزگان و تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیدمصطفی ذوالقدر و سیده فاطمه ذوالقدر نمایندگان مردم هرمزگان و تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.
متن پیام این نمایندگان بدین شرح است:
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
خبر درگذشت آقای تاج الدین و آقای نوربخش از معاونین خدوم و زحمتکش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در راه خدمت رسانی به مردم شریف و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سانحه تصادف جان خود را از دست دادند موجب تالم و تاسف فراوان گردید .
اینجانبان ضایعه درگذشت آن بزرگ مردان عرصه خدمت رسانی را تسلیت عرض کرده و از پروردگار گیتی برای آنان بالاترین درجات رحمت و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم .
سید مصطفی ذوالقدر و سید فاطمه ذوالقدر نمایندگان مردم شریف هرمزگان و استان تهران در مجلس شورای اسلامی

[ مشاهده متن کامل پیام تسلیت سید مصطفی و سیده فاطمه ذوالقدر در پی درگذشت مدیر عامل و معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی خبرگزاری مجلس ]