نمایشگاه عرضه تولیدات شهرستان گناوه به صورت مستمر برپا شود

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر سید علی پاک نژاد عصر پنج شنبه در نشست کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: شهرستان گناوه در زمینه سرمایه گذاری و رونق تولید و در راستای تحقق منویات رهبری دارای ظرفیت های فراوان است و همه مسئولان تلاش خواهند کرد تا بتوان امسال که به نام رونق تولید از سوی رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده شهرستان گناوه در زمینه اشتغال و تولید پیش قدم باشد.
وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته مسئولان و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان در سال گذشته افزود: جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در سال گذشته به صورت منظم و مستمر برگزار شد که توانستیم به اهداف خود در جذب اعتبارات اشتغالزایی برسیم و امسال نیز این روند ادامه خواهد داشت.
فرماندار گناوه گفت: امسال آمادگی برای اعطای تسهیلات توسعه گردشگری و سرمایه گذاری در حوزه بوم گردی و گردشگری در سطح شهرستان در الویت کارها و دستور کار مسئولان کارگروه اشتغال شهرستان قرار گیرد.
وی گفت: شهرستان گناوه در زمینه بوم گردی دارای قابلیت ها و مزیت های فراوانی است و امسال در حوزه گردشگری و بوم گردی باید تلاش مضاعف صورت گیرد.
پاک نژاد بیان کرد: دستگاه های اجرایی در روند صدور پرونده های مرتبط با رونق و اشتغال با حذف مجوزهای غیر ضروری و تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای لازم، سرمایه گذاران را برای کار در شهرستان جذب و به رونق تولید کمک کنید همچنین نیازسنجی واحدهای تولیدی و آسیب شناسی واحدهای راکد شهرستان در دستور کار باشد.
وی با تاکید بر ارتباط مؤثر و مستمر مدیران با سرمایه گذاران تصریح کرد: مدیران باید با سرمایه ...