نگاهی دیگر به تحول پوگبا زیر نظر سولسشر

برترینها جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹
پل پوگبا تنها به 4 بازی نیاز داشت تا نشان دهد از بازی زیر نظر مربی جدید لذت می برد.

وبسایت نود: به نقل از اسپورتس کیدا، پل پوگبا زیر نظر اوله گونار سولسشر، سرمربی موقت منچستریونایتد، بهترین روزهای خود در پیراهن شیاطین سرخ را پشت سر می گذارد.
نمایش های ستاره 25 ساله فرانسوی زیر نظر ژوزه مورینیو، انتقادات فراوانی را برانگیخته بود اما به نظر می رسد اخراج آقای خاص در ماه دسامبر موجب رقم خوردن یک تحول در بازی پوگبا شده است.
یونایتد بعد از حضور سولسشر به 4 پیروزی متوالی لیگ برتری برابر کاردیف سیتی، هادرزفیلد، بورنموث و نیوکاسل رسیده است. هرچند این پیروزی ها برابر تیم های نیمه دوم جدول به دست آمده اند و سخت ترین آزمون مرد نروژی، در بازی روز یکشنبه برابر تاتنهام خواهد بود. با این حال توجه به فرم پوگبا، نشان می دهد هواداران منچستر می توانند به این بازی های سخت نیز امیدوار باشند.
در ادامه با استفاده از آمار اوپتا قصد داریم به تحول شگرف پوگبا زیر نظر سولسشر و مقایسه عملکرد او با دوران مورینیو بپردازیم:
7: پوگبا در 4 بازی لیگ برتری تحت نظر سولسشر روی 7 گل نقش مستقیم داشته است. این در حالی است که او در 14 بازی تحت نظر سلف مربی نروژی روی تنها 6 گل تاثیرگذار بود.
4: تعداد گل های او در همین زمان کم، نسبت به 14 بازی قبلی رشد داشته است. (4 گل در 4 بازی در مقایسه با 3 گل در 14 بازی)
4: پوگبا در روزهای پسامورینیو موقعیت های گل بیشتری به دست می آورد. او در این بازی ها به طور میانگین 4 بار شوتزنی کرده است در حالی که در 14 بازی تحت نظر مورینیو به طور میانگین 3.2 شوت در هر مسابقه شلیک کرده بود.
25: قدرت تمام کنندگی پوگبا نیز رشد چشمگیری داشته و ضربات او، مرگبار تر از قبل به نظر می رسند. در این 4 مسابقه 25 درصد از ضربات پوگبا ...

سرخط اخبار