استقبال بالای سرمایه گذاران جهت احداث مجتمع های خدماتی رفاهی و تیرپارکها در سال گذشته

تین نیوز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۵
در نتیجه این فراخوان منجر به جذب سرمایه گذار در قالب 326 فقره موافقت اصولی شده است که نسبت به سال 1396 (با تعداد 206 فقره موافقت اصولی) رشدی معادل 58 درصد را نشان می دهد.

استقبال بالای سرمایه گذاران جهت احداث مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارکها در سال گذشته
با استقبال بالای سرمایه گذاران جهت احداث مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارکها ، تعداد 326 فقره موافقت اصولی در سال 97 صادر شد که نسبت به سال 96 به میزان 58 درصد رشد داشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ،حمیدرضا شهرکی ثانوی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری این سازمان با بیان این مطلب افزود: باتوجه به نقش مجتمع های خدماتی رفاهی در ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده ای و افزایش ایمنی تردد و به منظور تجهیز شبکه راههای کشور به مجموعه های یاد شده در سال 97 ، انجام فراخوان جذب سرمایه گذاری در زمینه احداث تیرپارکها و همچنین نقاط تایید شده در طرح تفصیلی مکان یابی مجتمع های خدماتی رفاهی( به تعداد 495 نقطه ) و همچنین مسیرهای با هدف گردشگری در دستور کار این دفتر و همچنین ادارات کل تابعه استانی قرار گرفت .
وی افزود: در نتیجه این فراخوان منجر به جذب سرمایه گذار در قالب 326 فقره موافقت اصولی شده است که نسبت به سال 1396 (با تعداد 206 فقره موافقت اصولی) رشدی معادل 58 درصد را نشان می دهد.
شهرکی همچنین اعلام کرد: ازسوی دیگر در سال 97 تعداد 103 نفر از سرمایه گذاران که استعلام های مربوط را از سایر مراجع ذیربط اخذ کرده اند، اقدام به شروع عملیات عمرانی مجتمع های یاد شده را نموده اند که آمار مذکور نسبت به سال 96( با 73 مورد شروع به ساخت) رشدی معادل 41% درصد را نشان می دهد.
تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی به بهره برداری رسیده در سال 97 تعداد 47 باب بوده که جمع کل مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ...

سرخط اخبار