۵۰ دارنده بیشترین فالوور توییتر در جهان

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۷
این روزها کسی را سراغ نداریم که در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشد و سلبریتی ها به لطف این شبکه ها ارتباط بسیار نزدیک تری با هواداران پیدا کرده اند. افزایش نیاز کاربران به شبکه های اجتماعی باعث پدید آمدن شبکه های مختلفی شد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: این روزها کسی را سراغ نداریم که در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشد و سلبریتی ها به لطف این شبکه ها ارتباط بسیار نزدیک تری با هواداران پیدا کرده اند. افزایش نیاز کاربران به شبکه های اجتماعی باعث پدید آمدن شبکه های مختلفی شد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند، برای نمونه اینستاگرام با محوریت انتشار عکس پا به میدان گذاشت و به سرعت توانست جای خود را در بین کاربران باز کند.
در بین تمامی شبکه های اجتماعی که سراغ داریم، توییتر یکی از موثرترین شبکه ها است، این شبکه اجتماعی که در سال ۲۰۰۶ راه اندازی شد در واقع نوعی شبکه اجتماعی با محوریت جمله های کوتاه است تا از این طریق کاربران با چند جمله کوتاه یکدیگر را در جریان اوضاع کارهای خود قرار دهند. به همین منظور در هر توییت تنها می توان ۲۸۰ کاراکتر تایپ کرد. این ویژگی ها باعث شد تا توییتر پس از فیس بوک به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب دنیا در میان کاربران شناخته شود.
آمار و ارقام هم خبر از افزایش همیشگی کاربران توییتر دارد و تعداد کاربران فعال این شبکه اجتماعی محبوب در نیمه سوم سال ۲۰۱۸ از مرز ۳۲۶ میلیون نفر گذشته است. این موارد باعث شده تا سلبریتی ها توجه ویژه ای به توییتر داشته باشند، در کنار سلبریتی ها، چهره های مهم سیاسی و همچنین سازمان های بزرگ نیز از سرتاسر دنیا در توییتر حضور دارند.
به این ترتیب اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که دوست دارید سلبریتی های مورد علاقه خود را در هر لحظه دنبال کنید یا اینکه اهل اخبار و اطلاعات جدید و روز دنیا هستید و می خواهید همیشه در جریان آخرین خبرها باشید، در ادامه برای شما فهرستی از پرمخاطب ترین حساب ...

سرخط اخبار