من یونایتد-پاری سن ژرمن؛ مورد عجیب ام باپه!

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲
من یونایتد-پاری سن ژرمن؛ مورد عجیب ام باپه!

آی اسپورت - دو ماه قبل و به هنگام قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، همگان انتظار یک بازی و صعود راحت را برای پاریسن ژرمن داشتند. قرعه کشی در شرایطی برگزار شد که منچستریونایتد در آخرین مسابقه خود با ژوزه مورینیو 3-1 مغلوب لیورپول شده و با جایگاه چهارم جدول، فاصله ای 11 امتیازی پیدا کرده بود اما در این دو ماه همه چیز کاملا دگرگون شده است.
2 ماه بعد، با سوت دنیله اورساتو منچستریونایتدی پا به میدان خواهد گذاشت که با اوله گونار سولسشائر در 10 بازی از 11 بازی خود به پیروزی رسیده و به جایگاه چهارم جدول لیگ برتر رسیده است. آمار حیرت انگیز شیاطین سرخ در مسابقات اخیر در کنار غیبت دو تن از موثرترین ستاره های تیم پاریسی یعنی نیمار و کاوانی، این امید را در دل ایجاد کرده که از ساعت 23:30 سه شنبه شب، یکی از نزدیک ترین و تماشایی ترین نبردهای این مرحله را شاهد باشیم، نبردی که دو ماه قبل، صحبت از برنده آن کار سختی نبود! اما آمار درباره این مسابقه حساس چه می گوید؟ این نخستین تقابل این دو تیم در چارچوبی رسمی است و بنابراین برای صحبت از آمار باید جامعه را اندکی گسترش دهیم و صحبت از سوابق نمایندگان دو کشور انگلیس و فرانسه کنیم.
در 4 تقابل از 5 تقابل آخر نمایندگان انگلیس و فرانسه در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا (بازی های رفت و برگشتی) این نمایندگان فرانسه بوده اند که موفق شده اند با برتری بر رقبای جزیره راهی مرحله بعد شوند. خود پاریسن ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی فصل 14-2013 مغلوب چلسی شد، در مرحله یک هشتم فصل های 15-2014 و 16-2015 همین تیم را شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی فصل 16-2015 با شکست برابر منچسترسیتی از گردونه ...

[ مشاهده متن کامل من یونایتد-پاری سن ژرمن؛ مورد عجیب ام باپه! آی اسپورت ]