رأفت: کالدرون از در اختیار گرفتن پرسپولیس باید خوشحال باشد/ دربی در هفته چهارم به سود ماست

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون باید خوشحال باشد که تیمی یکدست را در اختیار گرفته که بازیکنانش چشم بسته همدیگر را در زمین پیدا می کنند.

پایان رأفت در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر گفت: باید قبول کرد که با رفتن برانکو هواداران، بازیکنان و باشگاه پرسپولیس به چالش کشیده شد، اما خوشبختانه کالدرون به جای برانکو آمد و او یک مربی باسابقه است که در خاورمیانه سال ها مربیگری کرده و شناخت خوبی از فوتبال این منطقه دارد. ما شناخت خوبی از کالدرون داریم، اما شاید او شناخت کافی از فوتبال ما نداشته باشد و این مسئله کار او را سخت خواهد کرد.
وی ادامه داد: پرسپولیس 4 سال با برانکو شکل خوبی پیدا کرد و روند رو به رشدی هم داشت و کالدرون باید خوشحال باشد تیمی یک دست و کامل را در اختیار گرفته و مطمئنا او هر جای ایران که برود هواداران پرسپولیس از او و تیمش استقبال خواهند کرد. بازیکنانی هم که به پرسپولیس آمدند همگی از خوب های فوتبال ما هستند و امیدوارم کالدرون تا شروع مسابقات لیگ به شناخت خیلی خوبی از نقاط ضعف و قوت تیمش برسد تا باز هم بتواند پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی کند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره این که این تیم حالا باید با تغییر سیستم به خاطر تغییر مربی کنار بیاید، اظهار داشت: فوتبال ورزش سختی است، اما اگر بخواهیم با گذشته ها زندگی کنیم، کار واقعا مشکل می شود. شاید مثال زدن از تیم های اسپانیایی درست نباشد اما رئال مادرید 3 سال پشت سر هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد اما با رفتن زیدان و رونالدو می بینیم که هنوز این تیم به خودش نیامده اما به هر حال در فوتبال همیشه از این اتفاقات رخ می دهد. کالدرون یک مربی با ...

سرخط اخبار