پنج نفر از مرزبانان میرجاوه آزاد شدند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
پنج نفر از مرزبانان میرجاوه آزاد شدند
اقتصاد ایران: قزوین – ایرنا – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پنج نفر از مرزبانان میرجاوه آزاد شده اند و تلاش ها برای آزادی کامل دیگر گروگان ها نیز ادامه دارد.

سردار سرلشگر محمد علی جعفری روز پنجشنبه در نشست خبری که در حاشیه اجلاسیه نهایی کنگره سه هزار شهید استان قزوین برگزار شد،افزود:گروگان گیران برای آزادی تعدادی از مجرمان سیاسی خود تلاش می کنند که قاعدتا جمهوری اسلامی درست نیست زیر این خواسته برود و آزادی تمامی مرزبانان ایرانی زمان می برد و نباید نگران بود.
۱۲ مرزبان کشورمان 24 مهر۹۷ در مرز میرجاوه (منطقه صفر مرزی لولکدان) استان سیستان و بلوچستان توسط عناصر گروه تروریستی موسوم به جیش العدل ربوده شدند.
**پاسخ ایران به تهدیدهای کشورهای منطقه دردناک است
وی با اشاره به تهدیدها و حرکت های عربستان سعودی علیه ایران، افزود: بسیاری از پاسخ های ما به اقدامات و تهدیدهای کشورهای منطقه غیر رسانه ای، غیر علنی ، چراغ خاموش، مخفی و البته دردناک است.
این مسئول گفت: آنها از مجموعه اقدامات انقلاب اسلامی و سپاه در منطقه به شدت ناراحت هستند و در واقع حرکت ها، ایستادگی ها، حمایت های مستشاری و محدود ایران در سوریه، عراق و یمن آنها را به دشت به هم ریخته است.
جعفری خاطر نشان ساخت: بسیاری از این این کشورهای منطقه این پیام ها را دریافت کرده و برخی را در نیز ...

[ مشاهده متن کامل پنج نفر از مرزبانان میرجاوه آزاد شدند اکو نیوز ]