سرانجام دوستی پسر درس خوان با رفقای ناباب

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
دوستی پسر درسخوان با رفقای ناباب آینده او را تباه کرد و به زندان کشاند.

وبسایت باشگاه خبرنگاران: چندی قبل مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت خودرواش خبر داد. به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور خاکزاد، دادیار شعبه دوم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد.
در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که در محدوده محل سرقت خودرو، سرقت های دیگری نیز گزارش شده است و همین مسأله نشان می داد که این سرقت ها از سوی اعضای یک باند شکل گرفته است.
در حالی که بررسی ها برای شناسایی سارقان ادامه داشت شاکی پرونده بار دیگر به پلیس مراجعه کرد و سرنخی در اختیار کارآگاهان قرار داد. او گفت: ساعاتی قبل مرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت: مدارک ماشینم را پیدا کرده است. او از من خواست تا به آدرسی که می گوید بروم، اما برای تحویل مدارکم از من پول خواست. به من گفت: ۴ میلیون تومان پول داخل کیسه نایلونی بگذارم و به محلی بروم که او تعیین کرده بود. کیسه را بگذارم و بعد از یک ساعت دوباره به محل قرار برگردم تا مدارک را از همانجا بردارم.
مرد ناشناس اصرار کرد که به پلیس حرفی نزنم. با اظهارات مرد جوان، بلافاصله مأموران وارد عمل شده و در محل قرار به کمین نشستند. طبق قرار قبلی صاحب خودرو پول ها را پای درختی قرار داد و آنجا را ترک کرد، اما زمانی که مرد ناشناس برای برداشتن پول و گذاشتن مدارک به محل برگشت، مأموران دستگیرش کردند.
گفتگو با متهم
کوروش ۲۵ سال دارد و یکی از اعضای باند سرقت خودرو است، سارقی حرفه ای که تخصصش سرقت انواع و اقسام خودروهاست، او از جزئیات سرقت هایش می گوید.
چطور دستگیر شدی؟
یکی از دوستانم در محل قرار با یکی از مالباخته ها دستگیر شد و ما را هم لو داد. شگرد ما این طور بود که خودرو ها را سرقت می کردیم. بعد از سرقت خودرو، وسایل ...

سرخط اخبار