نیکول کیدمن: ذهن خلاق و دیوانه ایی دارم

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
این روزها نیکول کیدمن از همیشه پرکارتر است. این بازیگر استرالیایی برنده اسکار که تا کنون جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرده است، امسال با دو فیلم کاملا متفاوت در رقابت اسکار حضور دارد.

دنیای تصویرآنلاین: این روزها نیکول کیدمن از همیشه پرکارتر است. این بازیگر استرالیایی برنده اسکار که تا کنون جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرده است، امسال با دو فیلم کاملا متفاوت در رقابت اسکار حضور دارد. او در گفت و گو با اسکرین دیلی درباره نقش متفاوتش در فیلم «ویرانگر» و پیچیدگی های نقشش در فیلم «پسر پاک شده» صحبت کرده است.
چه چیزی شما را مجذوب نقش ارین بل در فیلم «ویرانگر» کرد؟
شخصیت این زن که خشمگین، گناهکار و پشیمان است. به ندرت پیش می آید که از شما به عنوان بازیگر بخواهند در فیلمی دو مقطع جوانی و پیری یک شخصیت را بازی کنید. خیلی خوب شد که این مسیر را طی کردم و توانستم هر دو را انجام بدهم.
چه طور درباره این نقش تحقیق کردید؟
این نقش از من خیلی دور بود. نمی دانستم چه طور باید تیراندازی کنم، بنابراین برای انجام این کار باید سخت تمرین می کردم و در نهایت یاد گرفتم از هر چیزی چه طور استفاده کنم. زمانی که به دنیای پیرامون تان نگاه می کنید و می دانید ممکن است چیزی شما را تهدید کند، شیوه راه رفتن، نشستن، ورود و خروج و نگاه کردن تان به اطراف، کاملا متفاوت است و این بخش جدایی ناپذیری از شخصیت ارین است.
زمانی که در این فیلم بازی می کردید، می توانستید در پایان روز نقش تان را فراموش کنید و کمی استراحت کنید؟
در مورد این نقش، نه. نقش سختی بود و در این مدت از نظر جسمی واقعا مریض شدم، بنابراین مدام با این نقش درگیر بودم.
برای ارین سخت است که به فرزندش بگوید متاسف است، اما نانسی در «پسر پاک شده» برای این کار معطل نمی کند.
نانسی خیلی گمراه شده است. جرد تنها فرزندش است و فکر می کند کاری که انجام می دهد درست است. او ...

سرخط اخبار