ویژه برنامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در امامزاده ابراهیم کرمانشاه برگزار می شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
ویژه  برنامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در امامزاده ابراهیم  کرمانشاه برگزار می شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: ویژه برنامه آغاز امامت امام زمان(عج) در امامزاده ابراهیم(ع) کرمانشاه برگزار می شود.

حجت الاسلام آیت عباسیان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: شنبه 26 آبان ماه و نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام مهدی(عج) و عید نامیده شده است و به همین مناسبت مراسم و جشن هایی در استان کرمانشاه برگزار می شود.
وی عنوان کرد: در همین راستا با تلاش اداره اوقاف و مؤسسه بین المللی مهدویت و سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، ویژه برنامه «اجتماع بزرگ مردمی عید بیعت» شنبه 26 ابان ماه ساعت 15:30 در امامزاده ابراهیم (ع) طاق بستان کرمانشاه برگزار می شود.
عباسیان با اشاره به اینکه این برنامه همزمان در تمام استان های سراسر کشور نیز برگزار می شود گفت: سخنران این مراسم «حجت الاسلام محمدرضا فوادیان» است و «رضا کهراریان و حسین نیری» نیز به مدیحه سرایی در وصف امام زمان(عج) می پردازند.
وی با اشاره به اینکه برنامه جشن های عید امامت در 12 بقعه شاخص متبرکه استان کرمانشاه نیز در روز عید امامت برگزار می شود عنوان کرد: سخنرانی، مولودی خوانی، توزیع بروشور مرتبط، سلسله نمایشگاه های ویژه امامت و مسابقه کتابخونی از دیگر برنامه های جانبی این بقاع متبرکه است.

[ مشاهده متن کامل ویژه برنامه سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در امامزاده ابراهیم کرمانشاه برگزار می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم