دبیرکل هلال احمر: 6200 نفر از هموطنان سیلزده اسکان داده شدند

دریافت خبر : جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷
دبیرکل هلال احمر: 6200 نفر از هموطنان سیلزده اسکان داده شدند
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اینکه با تمام توان درحال امدادرسانی به سیلزدگان هستیم، گفت: تاکنون 6200 نفر از سیلزدگان دو استان گلستان و مازندران اسکان اضطراری یافتند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دکتر 'محمودرضا پیروی' جمعه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از زمان وقوع سیل در دو استان گلستان و مازندران، تاکنون همه نیروهای هلال احمر کشور اقدام به خدمات رسانی کرده اند و هم اکنون 5 فروند بالگرد در منطقه خدمات را به روستاهایی که امکان دسترسی زمینی به انها نیست ، ارائه می کنند. 
وی با اشاره به امدادرسانی به مناطق سیلزده از طریق قایق و ماشین های نیمه سنگین امداد رسانی یاداور شد: 37 هزار نفر تحت تاثیر سیل قرار گرفتند که از این تعداد 6200 نفر که با مشکل اسکان روبرو شدند از طریق هلال احمر اسکان اضطراری یافتند. 
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور یادآور شد: تاکنون تخلیه آب 9 هزار باب منزل انجام شده و 280 خودرو نیز از آب بیرون آورده شدند. 
دکتر پیروی با اشاره به توزیع اقلام غذایی به صورت بسته های کوتاه مدت 72 ساعته و یک ماه تاکید کرد: تاکنون 6 هزار بسته غذایی میان سیلزدگان توزیع شده و 206 خودرو نیز به منظور کمک رسانی در منطقه حضور دارد. 
وی ادامه داد: همچنین 5 هزار پتو و موکت بین سیلزدگان توزیع شده است. 
دبیرکل ستاد هلال احمر گفت: ...

[ مشاهده متن کامل دبیرکل هلال احمر: 6200 نفر از هموطنان سیلزده اسکان داده شدند انتخاب ]

آخرین اخبار عمومی
آخرین اخبار انتخاب