علم الهدی: مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچاق می کنند؟

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
علم الهدی: مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچاق می کنند؟
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه بیش از دو سه ماه است مردم گرفتار گرانی هستند، گوشت ندارند بخورند و اولیات زندگی اداره نمی شود خطاب به مسئولان گفت: این مملکت مرکز فوران توان و استعداد و قدرت در روی کره زمین است. مردم می خواهند گام دوم را بردارند باید این قدر گرفتار باشند؟ مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچاق می کنند؟ آن هم در مملکتی که سپاهش سه روزه عامل جنایت را پیدا می کند و به دست انتقام می سپارد.

به گزارش ایران خبر ، آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: کلام ما در خطبه نخست در موضوع شیطان شناسی از نهج البلاغه در تکمیل مبحث شیطان شناسی از نگاه قرآن بود؛ تفاوت شیطان شناسی از نگاه قرآن و نهج البلاغه این است که در نهج البلاغه، شگردهای شیطان تبیین می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دو شگرد در این زمینه معرفی می شود؛ شگرد نخست این است که شیطان راه های خودش را برای انسان سهل و آسان قرار می دهد و راه را برای انسان هموار می کند. اما راه های شیطان چه راه هایی است؟ شیطان در مسئله اغوای انسان و فریب دادن افراد بشر، هدفش این است که انسان را از خدا دور کند و انسان را به عنوان یک عنصر یاغی و سرکش در مقابل خدا قرار دهد.
شیطان در مورد انسان، دو هدف دیگر نیز دارد؛ هدف نخست این است که آخرت و سرنوشت انسان را تباه کند و هدف دیگر این است که دنیای انسان را نیز تباه کند و دنیای انسان به سختی و رنج و مشقت و با هزاران مشکل اقتصادی و اجتماعی و بیماری و افتضاح و درد و غصه بگذرد.
اهم اظهارات علم الهدی به شرح زیر است:
*بنای ...

[ مشاهده متن کامل علم الهدی: مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچاق می کنند؟ ایران خبر ]