زنان ملی پوش وزنه برداری به اردو رفتند

ایرنا دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
تهران- ایرنا- اردوی آماده سازی تیم های ملی زنان برای شرکت در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان و قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در حال برگزاری است.

این اردو از شنبه ۵ مرداد ماه آغاز شده و تا ۲۵ مردادماه در کمپ تیمهای ملی وزنه برداری پیگیری می شود. برای حضور در این اردو کادر فنی تیم ملی زنان ۲۱ وزنه بردار را در قالب ۴ گروه به اردو فراخوانده است.
بنا به اعلام فدراسیون وزنه برداری گروه اول ۵ تا ۲۵ مرداد، گروه دوم ۵ تا ۱۰ مرداد، گروه سوم ۱۱تا ۱۸ مرداد و گروه سوم ۱۸ تا ۲۵ مرداد زیر نظر مربیان تمرینات خود را ادامه می دهند.
۹ وزنه بردار گروه اول که از ابتدا تا آخر این مرحله اردو (۵ تا ۲۵ مرداد ماه) در تمرینات حضور دارند.
۱- پوپک بسامی از تهران (بزرگسالان)
۲- مریم زارع از فارس (بزرگسالان)
۳- ابریشم ارجمند خواه از تهران (بزرگسالان)
۴- سیده الهام حسینی از لرستان (بزرگسالان)
۵- پریسا جهانفکریان از کهگیلویه وبویر احمد (بزرگسالان)
۶- پارمیدا محمودیان از گلستان (نوجوانان)
۷- الناز باجلانی از کردستان (نوجوانان)
۸- فروغ یونسی از بوشهر (نوجوانان)
۹- یکتا جمالی از اصفهان (نوجوانان)
«مریم امرالله» به عنوان مربی و «الهام شیرانی» به عنوان سرپرست در این مرحله اردو بر کار ملی پوشان نظارت خواهند داشت.
چهار وزنه بردار گروه دوم در رده سنی نوجوانان شامل سیده غزل حسینی (خراسان رضوی)، سیده غزاله حسینی (خراسان رضوی)، عاطفه عباسی یساقی (خراسان رضوی) و نرجس بابایی (تهران) از ۵ تا ۱۰ مرداد به اردو فراخوانده می شوند. «عطیه ثاقب تقی پور» از خراسان رضوی نیز به عنوان مربی ادواری در اردو حضور خواهد داشت.
همچنین از ۱۱ تا ۱۸ مرداد نیز چهار وزنه بردار دیگر در رده سنی نوجوانان شامل شینا امانی (کردستان)، سیده نرگس میرزکی (البرز)، هانیه کرمی (کرمانشاه) و مینا گودرزی (لرستان) در قالب گروه سوم به تمرینات اضافه ...