ماهواره یکی از دلایل بروز ناهنجاری در جامعه است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۶
دادستان اردبیل گفت: ماهواره یکی از دلایل بروز ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در جامعه است که باید در این خصوص آموزش های لازم به خانواده ها و اولیای مدرسه و دانش آموزان ارائه شود.

به گزارش برنا،عتباتی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر شناسایی مبادی خطر برای نوجوانان و دانش اموزان خواستار برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان و مدیران مدارس شد.
ناصر عتباتی افزود: ماهواره یکی از دلایل بروز ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در جامعه است که باید در این خصوص آموزش های لازم به خانواده ها و اولیای مدرسه و دانش آموزان ارائه شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت : تمامی حوزه های فرهنگی و اجتماعی موظف به اجرای دوره های آموزشی برای اطلاع رسانی به جوانان در خصوص عوارض مواد مخدر هستند.
وی دستگاه های انتظامی و امنیتی را به مقابله جدی با عرضه مواد مخدر خصوصا در بین جوانان و نوجوانان فراخواند و خواستار اجرای برنامه های پیشگیری اولیه و فرهنگی در خصوص عوارض مواد مخدر در جامعه شد.
نواداد همچنین با اشاره به آسیب های اعتیاد که دامنگیر نوجوانان می شود ، گفت: آموزش و پرورش و سایر دستگاه های امنیتی و انتظامی باید زمینه های خطر در حاشیه مدارس را شناسایی و نسبت به مراقبت از نوجوانان همت گمارند.
در این جلسه معاون تربیت بدنی و فرهنگ ...

[ مشاهده متن کامل ماهواره یکی از دلایل بروز ناهنجاری در جامعه است برنا نیوز ]