کشته شدن ۱۵ تروریست داعشی در استان صلاح الدین عراق

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۹
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ ارتش عراق امروز اعلام کرد که ۱۵ نفر از عناصر داعش در عملیات پاکسازی در استان صلاح الدین به هلاکت رسیدند. سرهنگ «یحیی رسول» سخنگوی مرکز اطلاع رساین امنیت عراق اظهار داشت: در عملیات مشترک نیروهای امنیتی عراق و در پاکسازی استان صلاح الدین از تروریست ها، دو مخفی گاه عناصر داعش هدف قرار گرفت که داخل یکی از این مخفی گاه ها، 15 تروریست داعشی به هلاکت رسیدند. همچنین «حمد نامس الجبوری» فرمانده استان نینوا از کشته شدن 5 داعشی در حمله هوایی در جنوب شهر موصل خبر داد. از سوی دیگر 11 تروریست در شهر سامرا دستگیر شدند. گفتنی است با اینکه تروریست های داعش دیگر در عراق بر شهری تسلط ندارند اما در بیابان ها و کوه ها زندگی می کنند و با کمین بر سر راه نظامیان و غیر نظامیان، بمب گذاری و عملیات های انتحاری، همچنان خطری برای امنیت عراق محسوب می شوند. نیروهای امنیتی عراق در مناطق مختلف این کشور و در عملیات های متعدد، درصدد پاکسازی کامل عراق از لوث تروریست ها هستند. .................... پایان پیام/ 167

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ ارتش عراق امروز اعلام کرد که ۱۵ نفر از عناصر داعش در عملیات پاکسازی در استان صلاح الدین به هلاکت رسیدند.
سرهنگ «یحیی رسول» سخنگوی مرکز اطلاع رسانی امنیت عراق اظهار داشت: در عملیات مشترک نیروهای امنیتی عراق و در پاکسازی استان صلاح الدین از تروریست ها، دو مخفی گاه عناصر داعش هدف قرار گرفت که داخل یکی از این مخفی گاه ها، 15 تروریست داعشی به هلاکت رسیدند.
همچنین «حمد نامس الجبوری» فرمانده استان نینوا از کشته شدن 5 داعشی در حمله هوایی در جنوب شهر موصل خبر داد.
از سوی دیگر 11 تروریست در شهر سامرا دستگیر شدند.
گفتنی است با اینکه تروریست های داعش دیگر در عراق بر شهری تسلط ندارند اما در بیابان ها و کوه ها زندگی می کنند و با کمین بر سر راه نظامیان و غیر نظامیان، بمب گذاری و عملیات انتحاری، همچنان خطری برای امنیت عراق محسوب می شوند.
نیروهای امنیتی عراق در مناطق مختلف این کشور و در عملیات های متعدد، درصدد پاکسازی کامل عراق از لوث تروریست ها هستند.
....................
پایان پیام/ 167

[ مشاهده متن کامل کشته شدن ۱۵ تروریست داعشی در استان صلاح الدین عراق ابنا ]