تداوم تلاش های مذبوحانه لابی صهیونیست ها علیه فرستاده ویژه ایران به روسیه

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵
تداوم تلاش های مذبوحانه لابی صهیونیست ها علیه فرستاده ویژه ایران به روسیه
در پی لابی صهیونیست ها یک قاضی فدرال آرژانتینی از مقامات روسیه خواسته است تا علی اکبر ولایتی را به اتهام آنچه آن را دست داشتن در حادثه بمبگذاری آمیا در مرکز یهودیان بوینس آیرس در سال ۱۹۹۴ خواند بازداشت کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه تایمز آو اسرائیل، در پی لابی صهیونیست ها، رودولفو کورال قاضی فدرال آرژانتینی از مقامات روس خوستار بازداشت علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری در در این کشور شده است.
به گزارش ایسنا اتهامات مربوطه علیه مقامات ایرانی در حالی مطرح می شود که هیچگونه سند و مدرکی مبنی بر دست داشتن جمهوری اسلامی ایران در این خادثه وجود ندارد و تهران همواره یان اتهامات را رد کرده است.
مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری برای ارائه پیام رهبری و رئیس جمهور کشورمان به ولادیمرپوتین به روسیه سفر کرده است.او روز پنج شنبه این پیامک ها را به پوتین ارائه کرد.
همزمان بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیست در ادامه دوره گردی های خود در روسیه با جوسازی علیه ایران تلاش مذبوحانه ای را علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده و از ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه خواستار خروج ایران از سوریه شده است.
منبع: ایسنا
مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد.

[ مشاهده متن کامل تداوم تلاش های مذبوحانه لابی صهیونیست ها علیه فرستاده ویژه ایران به روسیه نسیم آنلاین ]