ترامپ به بهانه نوروز به سپاه پاسداران حمله کرد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۶
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه ای به بهانه نوروز به سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و دولت ایران حمله کرده و مدعی حمایت از مردم ایران شد.

به گزارش بامداد سه شنبه ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در این بیانیه ضمن تبریک نوروز به مردمی که در سراسر جهان این روز را جشن می گیرند، ادعاهای بی اساسی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دولت ایران مطرح کرد.
ترامپ مدعی شد که سپاه و دولت ایران از تروریسم در منطقه حمایت می کنند و مسئول فقر و بیکاری مردم ایران هستند.
رئیس جمهوری آمریکا همچنین ادعا کرد که حکومت ایران باعث تشدید خشکسالی و بحران زیست محیطی شده و از تبلیغات و سانسور برای پنهان کردن حقیقت بهره می برد.
ترامپ افزود که وزارت خزانه داری آمریکا روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) ابلاغیه ای را برای به اصطلاح حمایت از جریان آزاد اطلاعات برای مردم ایران صادر می کند.
این ادعاهای ترامپ در حالی مطرح می شود که تلاش های ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر به نابودی داعش در منطقه شد. مردم و دولت های منطقه خاورمیانه همواره از ملت و دولت ایران برای مقابله با تروریسم قدردانی کردند.
ترامپ در حالی ایران را به حمایت از تروریسم متهم می کند که بر اساس گزارش های رسانه ای ، گروههای تروریستی از حمایت های لجستیک و تسلیحاتی آمریکا بهره مند ...

[ مشاهده متن کامل ترامپ به بهانه نوروز به سپاه پاسداران حمله کرد ایرنا ]