راهکار ملک سلمان برای نجات آقازاده

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۶
راهکار ملک سلمان برای نجات آقازاده
پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهدش بن سلمان که تحت هجوم ترکیه متعاقب قتل جمال خاشقجی قرار دارند، به تکاپو افتاده اند تا به موقعیت خود در داخل عربستان استحکام ببخشند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بروس ریدل در المانیتور نوشت: پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهدش بن سلمان که تحت هجوم ترکیه متعاقب قتل جمال خاشقجی قرار دارند، به تکاپو افتاده اند تا به موقعیت خود در داخل عربستان را استحکام ببخشند.
به گزارش «انتخاب»؛ در ادامه این مطلب آمده است: برنامه ای متشکل از سفرهای بی سابقه سلطنتی، عذرخواهی و اعطای پاداش به نیروی کار به عنوان راهکارهای در امان نگه داشتن ولیعهد از پیامدهای جنایتی که در استانبول رقم خورد، در دستور کار قرار گرفته است. ایالات متحده به خصوص کنگره این کشور هنوز موضعی قطعی در این حادثه و حواشی ادامه دارش نشان نداده است. به نظر می رسد رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری ترکیه مصمم است که دست های پشت پرده قتل از پیش برنامه ریزی شده خاشقجی در استانبول را رو کند. اردوغان مجوز افشای تدریجی اطلاعات از تیم ترور سعودی را صادر کرده است که با هواپیما وارد استانبول شدند و خاشقجی را به طرز وحشیانه ای در کنسولگری عربستان از پای درآوردند.
معمولا اردوغان در سخنرانی های عمومی خبر از وجود شواهدی مانند نوار صوتی وقایع قتل می دهد. دفاع ...

[ مشاهده متن کامل راهکار ملک سلمان برای نجات آقازاده انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب