واکنش فلاحت پیشه به لفاظی های بولتون

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
واکنش فلاحت پیشه به لفاظی های بولتون
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: در آینده ای نزدیک مقابله با سیاست های افراطی مثلث «ترامپ، پمپئو و بولتون» چه در داخل آمریکا و چه در عرصه بین المللی به سرعت خود را نشان خواهد داد.

به گزارش مشرق ، حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره اظهارات اخیر جان بولتون درباره مردم ایران، اظهار کرد: بولتون یکی از بازماندگان نسل افراطیون امپریالیسم است و می توان گفت که واقعیت سیاست آمریکا از زبان این شخص بیان می شود.
وی افزود: نگاه و سیاست آمریکا مبتنی بر اعمال فشار گسترده بر مردم ایران است تا آنها تسلیم شوند؛ زمانی که بولتون می گوید آنقدر به ایران فشار می آوریم تا صدای شکسته شدن استخوانهایشوان را بشنویم در واقع منظورش ملت ایران است.فلاحت پیشه تصریح کرد: آمریکا سال ها پیش و در سال ۱۹۹۰ این سیاست را در عراق اجرایی کرد و اکنون نیز این شگرد کثیف را بر روی ملت یمن و فلسطین پیاده می کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطر نشان کرد: سیاست بولتون و دولت آمریکا این است که هیچ کشوری نباید در برابر امپریالیسم دوران یا همان ایالات متحده مقاومت کند و از آن جایی که جمهوری اسلامی ایران در صدر این مبارزه قرار دارد، مورد بیشترین فشار و تحریم قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: معتقدم که در آینده ای نزدیک مقابله با سیاست های افراطی مثلث «ترامپ، ...

[ مشاهده متن کامل واکنش فلاحت پیشه به لفاظی های بولتون مشرق نیوز ]