حسینی جانشین خوبی برای چشمی است/ مساوی نتیجه رویایی خواهد بود

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۳۳
حسینی جانشین خوبی برای چشمی است/ مساوی نتیجه رویایی خواهد بود
اقتصاد ایران: پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به سبک بازی اسپانیا و داشتن مهاجمان سرعتی، مجید حسینی می تواند جانشین خوبی برای چشمی باشد.

ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص دیدار ایران برابر اسپانیا گفت: با بازی خوبی که تیم ملی کشورمان مقابل مراکش انجام داد و توانست به سه امتیاز شیرین دست پیدا کند و کارشناسان هم همگی بازی ایران را تحسین کردند، امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب به تساوی مقابل اسپانیا دست پیدا کنیم.
وی تاکید کرد: باید بپذیریم کار سختی برابر اسپانیا داریم و این تیم از بازیکنان بزرگ سود می برد. آنها با توجه به مساوی که برابر پرتغال داشتند به تنها چیزی که فکر می کنند، پیروزی برابر ایران است و این موضوع می تواند کار ما را بسیار سخت کند، ولی بازیکنان ایران تلاش خود را خواهند کرد تا بتوانند شگفتی دیگری خلق کنند.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که با توجه به مصدومیت روزبه چشمی، چه کسی می تواند جانشین او شود، گفت: هم منتظری و هم حسینی دو گزینه خوب برای جانشینی چشمی هستند اما با توجه به جوانی حسینی و سرعت مهاجمان اسپانیا فکر می کنم این مدافع جوان عملکرد خوبی هم در لیگ داشته و می تواند جانشین خوبی برای چشمی باشد.
وی در پاسخ به این سوال که بهترین بازیکن ایران برابر مراکش چه کسی بود، گفت: ...

[ مشاهده متن کامل حسینی جانشین خوبی برای چشمی است/ مساوی نتیجه رویایی خواهد بود اکو نیوز ]