چند درصد معاملات شهرداری تهران بدون مناقصه واگذار شده است؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳
چند درصد معاملات شهرداری تهران بدون مناقصه واگذار شده است؟
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت که ۵۲ درصد از معاملات شهرداری در سال ۹۵ و نیمه نخست سال گذشته به روش ترک تشریفات و بدون مناقصه واگذار شده است.

به گزارش ایمنا به نقل از مرکز ارتباطات و اموربین الملل شورای شهر تهران، سید حسن رسولی روز سه شنبه در مراسم رونمایی از سند برنامه عملیاتی توسعه منابع انسانی منطقه ۱۵ شهرداری تهران با بیان اینکه «به تازگی گفته شده یکی از اعضای شورای شهر تهران اختلاس کرده است، با کنایه اظهار داشت:« باید دراین باره بگویم که بلد نیستیم اختلاس کنیم، چراکه این کار تخصصی باید به افراد حرفه ای سپرده شود.»
وی با تاکید بر اینکه شهروندان توقع خدمت صادقانه، پاک دستانه و بی منت از اعضای شورای شهر تهران دارند، تصریح کرد: هیچ کدام از اعضا برای تصدی پست یا مسئولیت دولتی از شورای شهر خارج نخواهند شد و با وکالت از شهروندان، شهرداری را راهبری می کنند.
روابط سببی و نسبی ملاک جذب نیرو در شهرداری تهران نیست
سید حسن رسولی عضو شورای شهر تهران همچنین در خصوص شاخص های جذب نیرو در شهرداری تهران گفت که روابط سببی، نسبی و مناسبات لهجه ای دیگر ملاک تعیین کننده برای جذب نیرو در این نهاد عمومی نیست.
وی افزود: «در دوره گذشته برخی به عنوان راننده وارد شهرداری شدند اما به یک باره ارتقا یافته و مدیر ارشد شدند؛ به مردم قول دادی ...

[ مشاهده متن کامل چند درصد معاملات شهرداری تهران بدون مناقصه واگذار شده است؟ ایمنا ]