نمایشگاه کتاب در نقده برگزار شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
ارومیه- ایرنا- مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب نقده گفت: این نمایشگاه با حضور ناشران این شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده گشایش یافت و به مدت 13 روز پذیرای علاقه مندان است.

رضا پاشایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این نمایشگاه در فضایی به وسعت یکهزار مترمربع برپا شده است، افزود: حدود پنج هزار جلد کتاب شامل یکهزار و 200 عنوان در این نمایشگاه عرضه شده است.
وی با اشاره به موضوع های کتاب های موجود در این نمایشگاه ادامه داد: کتاب های عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان شناسی، مذهبی، هنر، گردشگری، ورزشی، اجتماعی، سیاسی و حقوقی در این نمایشگاه میزبان اهالی کتابخوانی است.
وی بیان کرد: همه آثار موجود در این نمایشگاه در راستای حمایت از مصرف کننده و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه با تخفیف 30 درصدی در اختیار خریداران و علاقمندان قرار می گیرد.
مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب نقده اضافه کرد: گرامیداشت هفته کتاب و ترویج فرهنگ مطالعه و عرضه این کالای فرهنگی با قیمت مناسب از مهمترین اهداف این نمایشگاه است.
پاشایی گفت: نمایشگاه کتاب نقده با همکاری موسسه انتشاراتی «سولدوزبایجان» و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده برگزار می شود.
به گفته وی نقد کتاب، معرفی کتاب و شخصیت ها و همچنین رونمایی کتاب از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه به شمار می ...

[ مشاهده متن کامل نمایشگاه کتاب در نقده برگزار شد ایرنا ]