۲۲ هزار واحد در کشور متقاضی علامت استاندارد

دریافت خبر : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
۲۲ هزار واحد در کشور متقاضی علامت استاندارد
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، همدان را استانی ویژه به لحاظ کشاورزی، گردشگری و آثار تاریخی و سرامد خیلی از استان ها دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، خانم پیروزبخت در شورای استاندارد استان همدان با تشریح دستاورد های استاندارد در بخش های مختلف، گفت : استاندارد ها برای حمایت از توسعه پایدار ایجاد شده اند.
وی همچنین با اشاره به اینکه امسال ۲۲ هزار واحد برای دریافت علامت استاندارد مراجعه کرده اند که هزار واحد بیشتر از پارسال است، افزود : این بیانگر پویایی واحد های تولیدی و صنعتی است، چرا که در کنار تعطیلی برخی واحد ها، واحد های دیگری با فناوری روز آغاز به کار کردند.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت : شمار پروانه های کاربرد استاندارد هم در سال های گذشته سه هزار مورد بیشتر شده است و این امر نشان دهنده توجه بیشتر به کیفیت تولید در واحد های صنعتی و افزایش واحد های تولیدی است.
خانم پیروز بخت افزود : در ۵ سال گذشته ۱۴ هزار و ۸۰۰ استاندارد جدید در کشور تدوین و تجدید نظر و در اجرای طرح طا ها در ۵ سال گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار بازدید از واحد های تولیدی انجام شده است.
استاندار همدان هم گفت : توجه به فرهنگ استاندارد به عنوان یکی از مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی باید باورپذیر، فراگیر و عمومی ...

[ مشاهده متن کامل ۲۲ هزار واحد در کشور متقاضی علامت استاندارد واحد مرکزی خبر ]