پرداخت نقدی جاماندگان "بسته حمایتی" از چه زمانی آغاز می شود؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۴
پرداخت نقدی جاماندگان "بسته حمایتی" از چه زمانی آغاز می شود؟
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اتمام زمان ثبت پیامک های اعتراضی برای جاماندگان بسته های حمایتی، جزئیات پرداخت این بسته ها را تشریح کرد.

- اخبار اجتماعی -
رحیم اردلان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین آمار پیامک های ارسال شده از سوی افراد جامانده از دریافت بسته های حمایتی اظهار کرد: تا روز 17 بهمن که به عنوان آخرین مهلت ارسال پیامک ها تعیین شده بود، 3 میلیون و 71 هزار و 500 نفر در دو سامانه #8*142* و #8*1420* ثبت شده است.
وی تصریح کرد: فرایند بررسی اعتراضات ثبت شده از سوی جاماندگان بسته حمایتی از 23 بهمن آغاز خواهد شد و قرار است در یک بازده زمانی تا 29 بهمن وضعیت افراد جامانده از بسته حمایتی مشخص شوند و در نهایت اسامی افراد که مشمول طرح باشند به وزارت رفاه ارسال خواهد شد.
اردلان یادآور شد: پس از ارسال اسامی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پس از تأمین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، رقم ریالی خانواده هایی که مستحق بسته حمایتی باشند، واریز خواهد شد.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خاطر نشان کرد: از 17 بهمن فعالیت دو سامانه اشاره شده، متوقف شده و در واقع هیچ اعتراضی از این تاریخ به بعد ثبت نخواهد شد.
وی گفت: هم اکنون نمی توان اعلام کرد که از بین 3 میلیون و 71 هزار و 500 نفری که اعتراض خود را ثبت کرده اند چه تعداد بسته حمایتی خود را دریافت می کنند و باید منتظر ماند تا اعتراضات بررسی و در نهایت اعلام شود که از طریق شماره تلفن همراه خانواده ها به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.
دولت چگونه 5میلیون مشمول "بسته حمایتی" را حذف کرد؟
شرط جدید تأمین اجتماعی برای جاماندگان دریافت "بسته حمایتی"/ ثبت 3میلیون معترض
توضیحات جدید تأمین اجتماعی درباره جاماندگان "بسته حمایتی"
پاسکاری مشمولان جامانده از دریافت "بسته حمایتی" ...

[ مشاهده متن کامل پرداخت نقدی جاماندگان "بسته حمایتی" از چه زمانی آغاز می شود؟ خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم