دهمین روز جشنواره فیلم فجر و سینمایی که از "فقدان نظارت" رنج می برد + تصاویر

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
دهمین روز جشنواره فیلم فجر و سینمایی که از "فقدان نظارت" رنج می برد + تصاویر
به تعبیر برخی از هنرمندان و سینماگران، نبود نظارت در سال های اخیر سینما، عامل تولیدات نازل خروجی سینما شده است.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین ، آخرین روز جشنواره فیلم فجر روز شلوغ پردیس سینمایی چارسو بود. در اولین سانس فیلم سینمایی «آن جا همان ساعت» به کارگردانی و تهیه کنندگی سیروس الوند به نمایش درآمد. استقبال هنرمندان، فیلمسازان، منتقدین و اصحاب رسانه از ساعت ۱۶:۳۰ سرعت بیشتری گرفت.صف های طولانی برای تماشای «طلا» پرویز شهبازی و «غلامرضا تختی» بهرام توکلی تشکیل شد. البته سانس پایانی که اختصاص به اکران فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» سعید روستایی داشت با جمعیت بیشتری مواجه شد؛ تا جائیکه بسیاری از تماشاگران روی پله های سالن ها نشستند.
کتایون ریاحی، محمد معتمدی، کمال تبریزی، نوید محمدزاده و سعید روستایی، کامبیز دیرباز و بهرنگ علوی، مهراوه شریفی نیا و محمدرضا شریفی نیا، مجید مظفری و نیکی مظفری، طناز طباطبایی و هانیه توسلی، پیمان یوسفی و مجید زین العابدین(مدیر شبکه یک) و ابوالقاسم طالبی و دیگر هنرمندان و منتقدین در پردیس سینمایی چارسو، سه اثر باقیمانده از اکران های سینمای هنرمندان را تماشا کردند. شاید یکی از حاشیه های اصلی جشنواره در روز آخر فریاد "الله اکبر" یکسری از مخاطبین در طبقات پردیس سینمایی چارسو باشد که ابوالقاسم طالبی همراه با این گروه، "الله اکبر" گفت.
حاشیه دیگر جشنواره هم جشن تولد مجید مظفری بود که در کافه مجاور سالن سینماهای هنرمندان با حضور سینماگران برگزار شد.
یکی از حاشیه های دیگر هم حضور کتایون ریاحی در جمع سینماگران و هنرمندان بود که به تماشای فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» نشست.

فقدان نظارت کافی در عرصه سینما،موضوع آخرین روز جشنواره فیلم فجر بود. حلقه مفقوده ای که هر وقت صحبت از آن می شود خواه ناخواه موضوع مافیا، ...

[ مشاهده متن کامل دهمین روز جشنواره فیلم فجر و سینمایی که از "فقدان نظارت" رنج می برد + تصاویر قدس آنلاین ]