قاچاق ٢٠٠قطعه از تاریخ ایران

شهرآرا آنلاین سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۴
مأموران انتظامی آذربایجان شرقی در اقدامی اطلاعاتی و ضربتی طی بازرسی از خانه ای مسکونی در شهرستان آذرشهر ۲۰۰قطعه عتیقه تاریخی مربوط به دوره ماقبل اسلام را کشف کردند.

شهرآرا آنلاین
تصادف دریایی در اروند
ایرنا: یک کشتی باری که از بندر خرمشهر به سمت کویت در حرکت بود پس از انحراف از مسیر اصلی در آبراه اروند رود با یک یدککش برخورد کرد و دچار آب گرفتگی شد. با تلاش مأموران اداره دریانوردی خرمشهر جلوی غرق شدگی این شناور باری گرفته شد و کشتی در نزدیک ترین اسکله پهلو گرفت. این حادثه خسارت جانی در پی نداشت.
انفجار اتوبوس توریستی
رکنا: اتوبوس مسافربری توریستی در مصر منفجر شد که در اثر این حادثه ١٢خارجی زخمی شدند. گفتنی است علت این حادثه هنوز مشخص نیست و پلیس در حال پیگیری علت آن است.
قاچاق ٢٠٠قطعه از تاریخ ایران
میزان: مأموران انتظامی آذربایجان شرقی در اقدامی اطلاعاتی و ضربتی طی بازرسی از خانه ای مسکونی در شهرستان آذرشهر ۲۰۰قطعه عتیقه تاریخی مربوط به دوره ماقبل اسلام را کشف کردند. پلیس در این عملیات یک نفر که قصد خارج کردن این عتیقه جات را داشت دستگیر کرد.
۲۰کشته در ١٣روز
تسنیم: مجتبی خالدی، سخن گوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در پی بارش های اخیر و وقوع سیل و صاعقه طی ١٣روز گذشته در استان های خراسان رضوی، اردبیل ، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، خراسان جنوبی ، چهارمحال بختیاری ، اصفهان، کرمانشاه، کردستان، فارس ، خوزستان ، کرمان، لرستان ، مرکزی ، کهگیلویه و بویر احمد و گیلان ٢٠نفر جان خود را از دست دادند و ٣٧نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
کشف ١۵٠٠کیلو گوشت فاسد
باشگاه خبرنگاران: مأموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار تهران در پایش های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی خود موفق به کشف ١۵٠٠کیلو گوشت فاسد از پارکینگ یک خانه مسکونی شدند. گوشت های فاسد کشف شده شامل قلوه و زبان گوسفند است که از سوی یک ...

سرخط اخبار