استاندار تهران: هیچ بیماری برای دریافت خدمات تخصصی حوزه درمان به خارج از کشور اعزام نمی شود

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹

سلامت نیوز : استاندار تهران گفت: امروز هیچ بیماری برای گرفتن خدمات تخصصی حوزه درمان به خارج از کشور اعزام نمی شود و در حال حاضر به لحاظ کمی و کیفی یکی از کشور های شاخص در تامین نیروی انسانی در حوزه پزشکی هستیم.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، انوشیروان محسنی بندپی امروز پنجشنبه با سفر به شهرستان های غرب استان تهران از پروژه های حوزه درمان و سلامت این منطقه بازدید کرد.
محسنی بندپی استاندار تهران همچنین در جلسه جمع بندی بازدید از شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای شهریار و ملارد و ارزیابی پروژه های عمرانی بهداشت و درمان در محل فرمانداری ملارد ضمن اشاره به اهمیت حوزه سلامت در این منطقه اظهار داشت: یکی از دغدغه های اصلی مردم، درمان و سلامت بوده و ارائه خدمات و تامین نیازهای بهداشتی و درمانی بر اساس قانون اساسی بر دولت تکلیف شده است.
وی افزود: مقام معظم رهبری نیز همواره به حوزه درمان و سلامت توجه و اهتمام ویژه داشته و همواره تکلیف می کردند که باید کاری کنیم تا مردم دغدغه مشکلات و حواشی بیماری را نداشته باشد.
مقام عالی دولت در استان تهران همچنین تصریح کرد: امروز هیچ بیماری برای ...

[ مشاهده متن کامل استاندار تهران: هیچ بیماری برای دریافت خدمات تخصصی حوزه درمان به خارج از کشور اعزام نمی شود سلامت نیوز ]