ناظم الشریعه: فهرست اعلامی تیم ملی کاملا اشتباه است/برخی از اسامی را نمی شناختم

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷
ناظم الشریعه:  فهرست اعلامی تیم ملی کاملا اشتباه است/برخی از اسامی را نمی شناختم
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: فهرست اسامی اعلام شده تیم ملی فوتسال صحت ندارد و من حتی برخی از اسامی اعضای کادری که اعلام شده بود را نمی شناختم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد ناظم الشریعه در گفت وگو با بخش خبری شبکه سه در مورد حضور دو بازیکن ایران در جمع سه نامزد بازیکن برتر سال آسیا گفت: باید به علی اصغر حسن زاده و مهدی جاوید که در جمع سه کاندید برتر فوتسالیست برتر آسیا هستند تبریک بگویم.
وی در مورد اعلام فهرست زودهنگام تیم ملی اظهار داشت: ما قرار بود که در تورنمنت قزاقستان شرکت کنیم که این تورنمنت لغو شد و در نهایت قرار شد با تیم روسیه به کشور اسلوواکی برویم و در این کشور بازی کنیم اما دیروز شنیدم که اسامی تیم ملی فوتسال اعلام شده است این در حالی است که ما دو هفته دیگر اردو داریم و ۱۲ آذرماه عازم کشور اسلواکی خواهیم شد.
ناظم الشریعه تصریح کرد: اعلام این فهرست برایم خیلی عجیب بود به خصوص که در یکی از خبرگزاری ها این اتفاق افتاد. من حتی اسامی برخی از اعضای کادر فنی که اعلام شده بود از جمله پزشک تیم را نمی شناختم. این فهرست کاملاً اشتباه بود.
وی گفت: دو هفته دیگر در تهران اردو داریم لژیونرها هم به جمع ما اضافه می شوند و در نهایت یک روز پس از پایان اردو فهرست تیم ملی فوتسال را اعلام خواهیم کرد.
...

[ مشاهده متن کامل ناظم الشریعه: فهرست اعلامی تیم ملی کاملا اشتباه است/برخی از اسامی را نمی شناختم نسیم آنلاین ]