کفاشیان: باید عراق را هم شکست دهیم

ایران اکونومیست شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال بعد از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی برابر ویتنام و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا گفت: باید عراق را هم شکست دهیم تا مسیر همواری تا مرحله نیمه نهایی داشته باشیم.

به گزارش ایران اکونومیست؛ «علی کفاشیان» پس از برتری 2 بر صفر ایران مقابل ویتنام و قطعی شدن صعود به مرحله حذفی جام ملت های آسیا، اظهار داشت: بازیکنان ایران عملکرد خوبی داشتند و اکنون در انتظار برتری مقابل عراق هستیم. این تیم در دوره های گذشته برای ما مشکل ساز بوده است و باید خاطرات تلخ گذشته را به دست فراموشی بسپاریم.
وی با بیان اینکه عراق بازیکنان خوبی دارد، تصریح کرد: بهتر است نفرات ایران با هوشیاری کامل در این دیدار به میدان بروند و روش بازی متفاوتی ارائه کنند.
کفاشیان با اشاره به اینکه تغییر روش بازی تخصص کی روش است، اظهار داشت: او تاکنون عملکرد خوبی در این سال ها در ایران داشته است.
وی در مورد اعتراض های کی روش در دیدار امروز، توضیح داد: او به رختکن کوچکی که در اختیار ایران بود نیز اعتراض داشت که البته حق با او بود.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه در خصوص برنامه های تیم ایران در دبی نیز، گفت: بهتر است در این مورد سرمربی جواب بدهد.
کفاشیان درباره اخبار منتشر شده در رسانه های خارجی درباره قرارداد کی روش با کلمبیا عنوان کرد: من هم در سایت ها دیدم و امروز هم یادم رفت که از او بپرسم. البته الان هم وقتش نیست که این موضوع را مطرح کنیم. او مربی حرفه ای است و از قبل هم این حرف ها بوده است.
نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال ادامه داد: من مطمئنم کی روش از آنجایی که مربی حرفه ای است، قبل از اتمام مسابقات، تصمیم نمی گیرد و اگر هم بگیرد، آن را اعلام نمی کند.
وی در مورد انتشار اخباری مبنی بر حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، توضیح داد: هیچ چیز غیرممکن نیست و ما نیز اراده تمدید قرارداد را داریم و باید ببینیم بعد از جام ملت های آسیا چه ...

سرخط اخبار