مسعود حجی زواره: تکواندو کم حاشیه ترین روزهای خود را سپری می کند/ منتظر عملی شدن قول مربیان تیم ملی هستیم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۹
مسعود حجی زواره: تکواندو کم حاشیه ترین روزهای خود را سپری می کند/ منتظر عملی شدن قول مربیان تیم ملی هستیم
مسعود حجی زواره، کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: تیم ملی تکواندو ایران در حال حاضر کم حاشیه ترین روزهای ۳، ۴ سال اخیر خود را پشت سر می گذارد.

- اخبار ورزشی -
مسعود حجی زواره در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص عملکرد تیم ملی تکواندو تحت هدایت فریبرز عسکری اظهار داشت: تیم ملی تکواندو ایران در حال حاضر کم حاشیه ترین روزهای 3، 4 سال اخیر خود را پشت سر می گذارد. در دوره مقانلو و بی باک تیم ملی تکواندو خیلی حاشیه داشت و منتقدان از تیم ملی انتقاد می کردند اما در حال حاضر دلیل سکوت منتقدان را نمی دانم.
وی در خصوص اینکه تیم ملی تکواندو در حال حاضر ضعف هایی دارد که منتقدان سکوت کردند، گفت: قطعا ضعف هایی وجود دارد و برخی نیز به بیرون درز کرده است که من نمی توانم آنها را باز کنم. اگر این ضعف ها در گذشته وجود داشت بیشتر در بوق و کرنا می شد. قطعا تیم ملی در حال حاضر روزهای کم حاشیه تری را نسبت به سالیان اخیر سپری می کند.
کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو با اشاره به برخی ضعف های تکواندوکاران ایرانی عنوان کرد: برای اینکه از کوران مسابقات تکواندو دور نباشیم سعی می کنم مسابقات لیگ برتر را مشاهده و خود را به روز کنیم. به نظر من تکواندو ایران فقر تکنیکی و تاکتیکی زیادی دارد و همه بازیکنان یکنواخت بازی می کنند. در حال حاض ...

[ مشاهده متن کامل مسعود حجی زواره: تکواندو کم حاشیه ترین روزهای خود را سپری می کند/ منتظر عملی شدن قول مربیان تیم ملی هستیم خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم