موافقت استاندار با پیشنهاد فارس/ شورای گفت وگوی دولت و رسانه در سمنان تشکیل می شود

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۲
استاندار سمنان ضمن موافقت با پیشنهاد سردبیر خبرگزاری فارس استان سمنان، برای راه اندازی شورای گفت وگوی دولت و رسانه در سمنان قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علی رضا آشناگر سه شنبه شب در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان سمنان، ضمن موافقت با پیشنهاد «مرتضی مزینانی صفابین» سردبیر خبرگزاری فارس استان سمنان برای راه اندازی شورای گفت وگوی دولت و رسانه در سمنان اظهار کرد: از پیشنهاد ارائه شده مبنی بر تشکیل شورای گفت وگوی دولت و رسانه استقبال می کنم.
وی تصریح کرد: موافق اجرای این طرح، به صورت طرحی ابتکاری و خلاقانه از سوی خود استان سمنان هستم.
استاندار سمنان اضافه کرد: برگزاری کنفرانس های خبری مستمر به صورت هفتگی، ماهانه و فصلی با اصحاب رسانه نیز از دیگر برنامه هایی است که موافقیم به صورت جدی اجرا شود و از آن حمایت می کنیم و خودم شخصاً در هر فصل در آن حضور پیدا خواهم کرد.
خبرنگاری، حرفه ای سخت
آشناگر بیان کرد: رسالت حرفه خبرنگاری و اصحاب رسانه و قلم بسیار سنگین است؛ شهید محمود صارمی که روز خبرنگار به مناسبت کار و فعالیت او نام گذاری شده است، باید گرامی داشته شود.
وی تصریح کرد: خبرنگاری، حرفه ای سخت و پر از مخاطرات مختلف است؛ به همین خاطر، این ایام را به نام این شهید بزرگوار نام گذاری کردند.
استاندار سمنان گفت: خبرنگاری کاری بسیار حساس، مهم و پر از چالش های فراوان است؛ می دانم که خبرنگاران بارها در این فضا و ایام منتظر شنیدن سخنان کلیدی هستید و شاید میل به سخنان کلیشه ای ندارید؛ اما واقعیت امر این است که خبرنگاران نقش جدی در توسعه کشور ایفا می کنند.
آشناگر گفت: خبرنگاران حلقه واسط بین حقیقت و واقعیت و مخاطب هستند و این حلقه واسط بودن، نقش آنها را برجسته می کند.
وی تصریح کرد: قدر خودتان را باید در درجه اول خودتان بدانید؛ معتقدم که ...

سرخط اخبار