هفته بسیج بهترین فرصت برای گفتمان سازی انقلاب است

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۵
هفته بسیج بهترین فرصت برای گفتمان سازی انقلاب است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در همایش فرماندهان پایگاه ها و نواحی استان، هفته بسیج را بهترین گفتمان سازی انقلاب دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن کاملی فر افزود: گفتمان انقلاب باید به یک مطالبه عمومی در جامعه تبدیل شود آن هم در شرایطی که دشمن با ابزارهای رسانه تلاش دارند با سم پاشی موجب تزلزل در مردم و حرکت انقلاب شوند.
وی با اشاره به خطبه ای از نهج البلاغه، اظهارداشت: امام علی ع در این خطبه الزامات پیروزی در شرایط سخت نبرد و جنگ را ترسیم کرده است که می فرماید اگر کوه ها هم در این شرایط متزلزل شوند انسان نباید متزلزل شود و بایستد نکته ای که درست شرایط امروز جامعه ماست که باید محکم در برابر دشمن بایستیم.
حجت الاسلام کاملی فر ادامه داد: شرط دیگری که امام علی ع در این خطبه به آن تاکید می کنند عقب نشینی نکردن از خط فکری و عبادی و مرعوب نشدن به عده و عده دشمن است که امروز دشمن تلاش دارد در فضای مجازی با برخی تاکتیک ها مردم را نسیت به اعتفادت بی اهمیت کند تا بتواند به اهداف خود برسد.
وی در ادامه با تاکید به اینکه راه پیشرفت کشور بن بست ندارد ولی پیچ و خم و مشکلات فراوانی دارد، یادآور شد: باید برای رسیدن به اهداف انقلاب و پیشرفت کشورمان تلاش کرد و با خودباوری ...

[ مشاهده متن کامل هفته بسیج بهترین فرصت برای گفتمان سازی انقلاب است بسیج نیوز ]