اقدامات دولت در زمینه برچسب گذاری محصولات تراریخته کفایت نمی کند/ دلالان سود بیشتری دریافت می کنند

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۹

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: دولت اقداماتی در زمینه نظارت بر واردات محصولات تراریخته و برچسب گذاری آنها انجام داده است؛ اما کفایت نمی کند.

علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، درخصوص نظارت بر واردات محصولات تراریخته، اظهار داشت: در قانون برنامه ششم توسعه آمده است که دستگاه های مسئول کاملا کنترل های لازم را انجام دهند، محصولات تراریخته ای که وارد کشور می شوند باید برچسب داشته تا مردم بتوانند آنها را تشخیص دهند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برچسب گذاری ها به حد لازم صورت نمی گیرد و این موضوع دارای اشکال است، گفت: در بازار یکی از مشکلات ورود دلالان در هر زمینه ای است و این واسطه ها هستند که قیمت ها را بازی می دهند.
نماینده مردم شیراز با اشاره به اینکه واردکننده و یا تولید کننده اصلی میزان سودی را که دلالان دارند را کسب نمی کنند، ادامه داد: دولت اقداماتی در زمینه نظارت بر واردات محصولات تراریخته و برچسب گذاری آنها انجام داده است؛ اما کفایت نمی کند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان ...

[ مشاهده متن کامل اقدامات دولت در زمینه برچسب گذاری محصولات تراریخته کفایت نمی کند/ دلالان سود بیشتری دریافت می کنند اتحادیه طلا ]