سوبا، پدیده را از صدر پایین می کشد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۷
سوبا، پدیده را از صدر پایین می کشد
مدیر کمیته حقوقی باشگاه پدیده گفت: برای حل هرچه زودتر پرونده سوبا و پدیده نیاز به حمایت داریم تا این بدهی نتواند خللی در روند تیم پدیده ایجاد کند.

به گزارش قدس آنلاین ، رضا شاه منصوری در خصوص بدهی باشگاه پدیده خراسان به دریسا سوبا، بازیکن خارجی این باشگاه در لیگ برتر شانزدهم اظهار کرد: این بازیکن در لیگ برتر شانزدهم عضو باشگاه پدیده بود. وی پیش از آغاز لیگ برتر هفدهم به کادرفنی وقت پدیده اعلام کرد باقیمانده مطالباتش از لیگ شانزدهم را که ۲۵ هزار دلار بود، طی ۱۰ روز پرداخت کنند تا به تمرینات این تیم برای لیگ هفدهم اضافه شود، اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد و این بازیکن ساحل عاجی توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند و به فیفا شکایت کند.
وی افزود: در نهایت کمیته تعیین وضعیت فیفا حکم کرد باشگاه پدیده باید علاوه بر ۲۵ هزار دلار طلب سوبا از لیگ شانزدهم، باید ۵ هزار دلار هم بابت جریمه و همچنین ۱۰۰ هزار دلار هم بابت قرارداد فصل بعد وی به این بازیکن بپردازد. پس از اعلام این حکم بود که رایزنی های گسترده ای با این بازیکن صورت دادیم و تلاش کردیم که وی را متقاعد کنیم تا به باشگاه پدیده تخفیف بدهد.
مدیر کمیته حقوقی باشگاه پدیده تصریح کرد: خوشبختانه موفق شدیم با وی به توافقی خوب دست پیدا کنیم اما به دلیل بی پولی باشگاه پدیده این ...

[ مشاهده متن کامل سوبا، پدیده را از صدر پایین می کشد قدس آنلاین ]