دو چالش بزرگ در تری کالر/ محبوبیت و موفقیت

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳

آی اسپورت- حضور کی روش روی نیمکت کلمبیا مهترین سوژه یک هفته اخیر فوتبال ایران بوده است. اتفاقی که به نظر می رسد مقدمات آن انجام شده و دو طرف به توافق کامل رسیده اند و تنها منتظر پایان رقابت های جام ملت های آسیا هستند تا این توافق را رسمی کرده و اعلام کنند. این بدان معناست که پس از ۸ سال پر فراز و نشیب کی روش در پایان جام ملت ها از ایران جدا خواهد شد. اتفاقی که روی اردوی ایران در امارات سایه سنگینی انداخته و اگرچه سرمربی تیم ملی صحبت درباره آن را به فراست به پایان جام موکول کرده اما نمی توان آن را نادیده گرفت. در این میان رسانه های کلمبیایی با حرارت و آب و تاب درباره سرمربی جدید تیم ملی خود می نویسند و همین گمانه زنی ها را یه واقعیت نزدیکتر می کند. رسانه های کلمبیایی در چند روز اخیر خبر داده اند کارلوس کی روش به زودی با قراردادی سه و نیم ساله هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده خواهد گرفت و پس از پایان مأموریتش با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹، از اوایل ماه فوریه کارش را با تری کالر آغاز می کند.
 یک برنامه تلویزیونی کلمبیا خبر داد معرفی کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کلمبیا به زودی اتفاق خواهد افتاد. بر اساس ادعای کارشناسان برنامه «لُس پانلیستاس» کلمبیا، انتصاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کلمبیا قریب الوقوع است و این مربی به زودی جانشین خوسه پکرمن آرژانتینی خواهد شد که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ از سمت سرمربیگری این تیم استعفا کرد.
 سایت «لا کرونیکا» کلمبیا گزارش داد: کارلوس کی روش ۶۵ ساله در حال حاضر حمایت ایران را برعهده دارد و با این تیم در مسابقات جام ملت های آسیا ...

سرخط اخبار