رشته های جدید آموزشی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان ارائه می شود

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
رشته های جدید آموزشی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان ارائه می شود
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان گفت: بر اساس توافقات انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش گیلان رشته های جدید آموزشی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان ارائه می شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم  از رشت ، رسول شمشادی صبح امروز در جمع خبرنگاران در رشت اظهار داشت: بر اساس توافقات انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش گیلان رشته های جدید آموزشی متناسب با ظرفیت های این استان در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان ارائه می شوند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان از تغییرات گسترده در این مجموعه آموزشی سخن گفت و افزود: در این راستا و برای ایجاد قرابت بیشتر آموزش های ارائه شده با حوزه صنعت توافق نامه های مشترک همکاری با شرکت شهرکهای صنعتی، مجموعه اصناف و اتاق بازرگانی به امضاء رسیده است.
شمشادی نگاه ویژه به کارگاه ها، غنی سازی آن ها و به روز کردن تجهیزات آموزشی را مورد تأکید قرار داد و گفت: ارائه کد رشته های کاربردی و بازار محور و آموزش فارغ التحصیلان در این حوزه ها یکی از مهم ترین اولویت های دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور و استان گیلان است.
وی تربیت نیروهای متخصص کارآمد برای ورود به بازار کار را متذکر شد و در باب اهمیت آن ابراز داشت: افزایش نیروهای مولد و کارآمد برای ورود مؤثر به عرصه بازار کار از اهداف اصلی دو مجموعه آموزشی بزرگ کشور یعنی دانشگاه های ...

[ مشاهده متن کامل رشته های جدید آموزشی در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان ارائه می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم