اردبیل| شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
اردبیل| شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند و با تأسی از آموزه های کربلا در سنگر جبهه ها برای کشور افتخار آفرینی می کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، داریوش لطیفی عصر امروز در دیدار با خانواده شهید مرزبانی "محبوب قربانی" از شهدای ناجا، اظهار داشت: امروز در سایه شهدا قدم در عرصه های علمی و فرهنگی گذاشته ایم و برای ما مایه افتخار است که دقایقی در کنار خانواده های شهدا باشیم و از معنویات و اخلاص شما درس و الگو بگیریم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با اشاره به اینکه شهدای مرزبان شهدای مدافع وطن هستند، گفت: شهدا در سنگر های علم تلاش می کنند و عزت آفرین هستند و هم در سنگر های جبهه های حق در مقابل دشمنان اسلام و کشور جانانه ایستادگی کردند و شهدا، دانشجویان مکتب عاشورا هستند و با تأسی از آموزه های کربلا برای کشور افتخار آفرینی می کنند.
لطیفی تصریح کرد: هیچ چیز در این دنیا بالاتر از مقام شهادت نیست و شهادت و سپردن جان در سنگر جبهه ها به خدای متعال لیاقت می خواهد و مطمئنا شهدا با خدای خود معامله آسمانی بسته اند که در این مسیر قدم برداشته اند.
وی افزود: داشته های ما برگرفته از رشادت ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع وطن است و ما ...

[ مشاهده متن کامل اردبیل| شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند خبرگزاری تسنیم ]