همدان|حضور باشکوه مردم ولایت مدار ملایر در دفاع از مظلومیت ملت فلسطین

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
همدان|حضور باشکوه مردم ولایت مدار ملایر در دفاع از مظلومیت ملت فلسطین
نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به اینکه حضور پرشور همه مسلمانان در راهپیمایی روز قدس ثابت می کند که قدس مربوط به همه مسلمانان است گفت: حضور گسترده ملت در روز قدس نشانه پایداری مردم بر آرمانهای انقلاب است.

محمد کاظمی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ملایر اظهار داشت: حضور همه احزاب، گروه های سیاسی و قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان می دهد مردم از آرمان ها و ارزش های انقلاب، نظام و امام راحل فاصله نگرفته اند.
وی با بیان اینکه پس از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس همه ساله ملت ایران از این اقدام رهبر راحل انقلاب حمایت کرده و هر سال باشکوهتر از سال قبل حضور یافتند تصریح کرد: با نامگذاری روز قدس توسط امام راحل در نخستین سال های پیروزی انقلاب تمرکز جامعه اسلامی بر موضوع قدس شریف، مظلومیت ملت فلسطین و اشغالگری رژیم کودک کش صهیونیست افزایش یافت.
وی بیان کرد: امسال روز قدس از این جهت باید ویژه باشد که رژیم استکبار و قانون شکن آمریکا که با خروج از قرارداد بین المللی برجام قانون شکنی خود را به دنیا نشان داد با انتقال پایتخت خود به قدس عملا رژیم غاصب و ظالم صهیونیست را به رسمیت شناخت.
کاظمی با بیان اینکه آمریکا با این اقدام خود بیت المقدس را از آن اسرائیل دانسته و به همه مسلمانان و به ویژه ملت فلسطین دهن کجی کرده تصریح کرد: امسال نه تنها در ایران ...

[ مشاهده متن کامل همدان|حضور باشکوه مردم ولایت مدار ملایر در دفاع از مظلومیت ملت فلسطین خبرگزاری تسنیم ]