مرحوم نوربخش شخصیتی نخبه و مدیری توانا و سالم بود / باید مسیر مرحوم نوربخش ادامه یابد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸
مرحوم نوربخش شخصیتی نخبه و مدیری توانا و سالم بود / باید مسیر مرحوم نوربخش ادامه یابد
مراسم یادبود درگذشت مرحوم دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین، معاون فقید حقوقی و امور مجلس این سازمان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی و بسیاری از مدیران و مسئولان کشور و همچنین با شرکت گسترده کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) مرزداران برگزار شد.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در مراسم یادبود مرحوم دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین، معاون فقید حقوقی و امور مجلس این سازمان گفت: مرحوم نوربخش شخصیتی نخبه و فرهیخته در عرصه پزشکی بود.
بدون اغراق شهادت می دهم که آن مرحوم مدیری توانا و سالم بود وی در مدیریت مراقبت داشت که حقوق کسانی که مشمول سازمان تامین اجتماعی بودند احیا شود. وی بسیار تلاش می کرد تا بدهی های دولت به سازمان احیا شوند. هر کس از این پس مدیر سازمان بشود باید مسیر مرحوم نوربخش را ادامه دهد.
وی اشاره کرد: این مجلس برای یادبود مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین برگزار شده است که در سازمان تأمین اجتماعی با اخلاص به خدمت پرداخته اند.
بنا بر آخرین آمارهای موجود میزان امید به زندگی در کشور ما 79 سال است که نسبت به 40 سال قبل که در حدود 54 سال بود، جهش بسیار خوبی داشته که حاصل مجموعه ای از تدابیر در حوزه تغذیه، بهداشت، درمان و ... است.
از افتخارات نظام این است که میزان مرگ زیر پنج سال ...

[ مشاهده متن کامل مرحوم نوربخش شخصیتی نخبه و مدیری توانا و سالم بود / باید مسیر مرحوم نوربخش ادامه یابد ایران اکونومیست ]