قزوین| کنگره شهدا پشتیبان نظام و انقلاب است

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۷
قزوین| کنگره شهدا پشتیبان نظام و انقلاب است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان گفت: این گونه برنامه ها انتقال سبک زندگی به نسل جوان است چنانچه اگر واقیعت های زندگی شهدا به نسل جوان انتقال داده شود بهتر درک خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین ، شعبان نژاد در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اهداف برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان قزوین اظهار داشت: کنگره ملی شهدای استان، یکی از اتفاقات خوب فرهنگی و یک پویش نرم افزاری است که بعد از انقلاب در استان قزوین اتفاق می افتد و بیانگر ارزش های هشت سال دفاع مقدس در جنگ تحمیلی می باشد.
وی گفت: هدف از برگزاری این کنگره ارائه سبک و سیره شهدا به دانشجویان و آشنایی فضای دانشگاه با این برنامه ها است که می تواند اثرگذاری طولانی مدت در اذهان داشته باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان اظهار کرد: برای نسلی که در زمان دفاع مقدس حضور نداشتند وجود این برنامه ها می تواند پشتیبانی خوبی برای نظام بوده و تاثیر مهمی بر زندگی جوانان داشته باشد.
شعبان نژاد با اشاره به برنامه های این دانشگاه در راستای کنگره ملی 3 هزار شهید استان قزوین عنوان کرد: هرسال یک یادواره شهدای گرانقدر به مناسبت های مختلف در ایام محرم و صفر تحت عناوین یادواره شهدای علم و فناوری، دانشجویی و مدافع حرم برگزار می شود تا از طریق این برنامه ها به دانشجویان یادآوری کنیم که امنیت و آرامش امروز به دلیل ...

[ مشاهده متن کامل قزوین| کنگره شهدا پشتیبان نظام و انقلاب است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم