۱۰ ستاره پردرآمد دنیای فوتبال

دریافت خبر : یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
درآمد و دستمزد ستاره های فوتبال جهان از مواردی به حساب می آید که همواره علاقمندان فوتبال در تمام نقاط جهان پیگیر آن هستند. *در آخرین بررسی صورت گرفته درباره حقوق ماهانه ستاره های فوتبال جهان لیونل مسی با دستمزد ماهانه ۷.۳ میلیون پوند بالاتر از رونالدو در رتبه اول قرار دارد.

لیست جدید ۱۰ بازیکن پر درآمد دنیای فوتبال را که ماهانه دستمزد نجومی دریافت می کنند، مشخص و معرفی شد.
درآمد و دستمزد ستاره های فوتبال جهان از مواردی به حساب می آید که همواره علاقمندان فوتبال در تمام نقاط جهان پیگیر آن هستند.
*در آخرین بررسی صورت گرفته درباره حقوق ماهانه ستاره های فوتبال جهان لیونل مسی با دستمزد ماهانه ۷.۳ میلیون پوند بالاتر از رونالدو در رتبه اول قرار دارد.
*کریس رونالدو ستاره پرتغالی یووه با ۴.۱ میلیون پوند در ماه در جایگاه دوم دیده می شود. اختلاف ۳ میلیون پوندی رونالدو با مسی در کسب درآمد ماهانه تغییری است که به تازگی رخ داده است.
*آنتوان گریژمان مهاجم فرانسوی روخی بلانکو با ۲.۹ میلیون پوند در جدید لیست با عبور از دیگر رقبا به رتبه سوم صعود کرده است.
*گرچه نیمار با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو با چاشنی رکورد شکنی از بارسلون راهی پاریس شد، اما در بخش دستمزد ماهانه با ۲.۷ میلیون پوند چهارم است.
*دیگر ستاره بارسا که دستمزد نجومی ماهانه دریافت می کند، سوارس مهاجم اروگوئه ای است که با ۲.۵ میلیون پوند دریافتی پنجمین بازیکن پر درآمد دنیا محسوب می شود.
*در حالی که تا رتبه پنجم ...

[ مشاهده متن کامل ۱۰ ستاره پردرآمد دنیای فوتبال پارسینه ]