برگ برنده ای به نام رضا عطاران

تیتربرتر جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵

به گزارش تیتربرتر؛
کافی است نگاهی کنید به وضعیت فیلم های موفق سال های گذشته در گیشه تا متوجه شوید که رضا عطاران قهرمان بی چون و چرای سال های اخیر سینما بوده است. به این بهانه، درخشش فیلم های ۵ سال گذشته در گیشه و ارتباط شان با حضور برگ برنده ای به نام رضا عطاران را مرور کرده ایم.
روزنامه همشهری - مسعود میر: حدود یک سال از شروع قدم رو هزارپا در سینمای ایران می گذرد. فیلمی که نه تنها عنوان پرفروش ترین فیلم سال ۹۷ را به دست آورد بلکه در جداول حساب و کتاب گیشه های سینما هم برای خودش رکورد ممتازی دست و پا کرد. هرچند حضور جواد عزتی در این فیلم برای تماشاگران خوشایند بود، اما تردیدی نیست که رضا عطاران مؤثرترین بازیگر فیلم و عامل اصلی موفقیت هزارپا در گیشه بود.
عطاران چند سال است که به این حسن شهره شده و عملکرد حضورش در فیلم های پرفروش گیشه در سال های گذشته موید این ادعا خواهد بود. کافی است نگاهی کنید به وضعیت فیلم های موفق سال های گذشته در گیشه تا متوجه شوید که رضا عطاران قهرمان بی چون و چرای سال های اخیر سینما بوده است.
او در پنجمین دهه زندگی اش این قهرمانی را چند سال متوالی تجربه کرده و حالا در نخستین سال ششمین دهه زندگی اش (۵۱ سالگی) و درحالی که از آغاز سال تا کنون فیلمی روی پرده نداشته و فعلا هم فیلمی با بازی او در نوبت اکران قرار ندارد ارتباطش با رونق گیشه سینما ها عیان تر شده است.
به این بهانه، درخشش فیلم های ۵ سال گذشته در گیشه و ارتباط شان با حضور برگ برنده ای به نام رضا عطاران را مرور کرده ایم.
۹۷: مصادره گیشه ها
بعد از هزارپا که فروشش بیش از تصور بود عنوان دومین فیلم پرفروش سال ۹۷ هم به مصادره قدرت نمایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار